zamknij

Zamów Newsletter

PL
EN

Władczyni much

DATA   GODZINA   MIEJSCE
13 grudnia 2020
  16:00
  PLAY KRAKÓW

Reżyseria

Konrad Dworakowski

Autor

Magda Fertacz

Produkcja

Teatr Ludowy

CZAS TRWANIA

min.

Bohaterowie spektaklu decydują, by za sprawą internetowego programu „Wygraj siebie” oderwać się od ziemi. Program zabiera grupę uczestników na odludną wyspę, żeby przy pomocy wymyślnych zadań mogli oni sprawdzić swoje granice, słabe i mocne strony, zobaczyć, jak sobie radzą z wyzwaniami, przekraczaniem własnych fobii i lęków. Pełni nadziei, ale i obaw wsiadają do samolotu. Pewni, że mają kontrolę nad swoją decyzją, nie wiedzą, że zostali wykorzystani jako testerzy do stworzenia bardzo realnej gry komputerowej. Po przybyciu na wyspę bohaterowie zdają sobie sprawę, że nikt na nich nie czeka. Nie ma reflektorów, prowadzącego program, nie ma też powrotu do dawnego świata, bo ten przestał istnieć. Jak poradzą sobie w sytuacji, w której muszą na nowo zbudować swoją rzeczywistość?

Spektakl jest częścią międzynarodowego projektu PLAY ON!, którego celem jest implementacja mechanizmów immersyjnych powszechnych w grach komputerowych do struktur narracyjnych spektakli teatralnych.

Wiek: +14

***

Bezpośredni dostęp do spektaklu: https://playkrakow.com/vods/vod.445

Dostęp: Polska; streaming live

 

***

 

Spektakl z polskimi i angielskimi napisami.

 

Zespół

Reżyseria Konrad Dworakowski
Scenografia: Marika Wojciechowska
Muzyka: Piotr Klimek
Wideo: HaWa
Inspicjent: Anita Wilczak-Leszczyńska
Sufler: Martyna Rezner

Obsada

Joanna Chmielecka (gościnnie), Iwona Sitkowska, Kajetan Wolniewicz, Maciej Namysło, Małgorzata Kochan, Piotr Franasowicz, Piotr Pilitowski, Karol Polak, Wojciech Lato

CMS BYCMS by tenka.pl