zamknij

Zamów Newsletter

PL
EN
 Balladyna 
 REŻYSERIA: Radek Rychcik 
 PRODUKCJA: Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie 
 Chór sierot 
 REŻYSERIA: Jerzy Zoń 
 PRODUKCJA: Teatr KTO 
 Człapówki-Zakopane 
 REŻYSERIA: Andrzej Dziuk 
 PRODUKCJA: Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem 
 Droga Śliska od Traw 
 REŻYSERIA: Paweł Wolak, Katarzyna Dworak-Wolak 
 PRODUKCJA: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy 
 Druga Kobieta 
 REŻYSERIA: Grzegorz Jarzyna 
 PRODUKCJA: TR Warszawa 
 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku 
 REŻYSERIA: Agnieszka Glińska 
 PRODUKCJA: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza 
 Dyplom z Kosmosu 
 REŻYSERIA: Ewa Kaim 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie 
 Dziady 
 REŻYSERIA: Radek Rychcik 
 PRODUKCJA: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu 
 Jakiś i Pupcze 
 REŻYSERIA: Piotr Szczerski 
 PRODUKCJA: Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach 
 Karaoke sakralne. Mozart Requiem 
 REŻYSERIA: Cezary Tomaszewski 
 PRODUKCJA: Capella Cracoviensis 
 Klątwa, odcinki z czasu beznadziei (1-3) 
 REŻYSERIA: Monika Strzępka 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa, Teatr IMKA 
 Klątwa, odcinki z czasu beznadziei, E03: Sabat dobrego domu 
 REŻYSERIA: Monika Strzępka 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa, Teatr IMKA 
 Klątwa, odcinki z czasu beznadziei: E01 Don't mess with Jesus 
 REŻYSERIA: Monika Strzępka 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Klątwa, odcinki z czasu beznadziei: E02 Lekcja religii 
 REŻYSERIA: Monika Strzępka 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa, Teatr IMKA 
 Koncert Życzeń 
 REŻYSERIA: Yana Ross 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Kronos 
 REŻYSERIA: Krzysztof Garbaczewski 
 PRODUKCJA: Teatr Polski we Wrocławiu 
 Meblościanka 
 REŻYSERIA: Błażej Peszek 
 PRODUKCJA: Stowarzyszenie STRUKTURA.By 
 Mefisto 
 REŻYSERIA: Michał Kotański 
 PRODUKCJA: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya Żeleńskiego 
 Murzyni 
 REŻYSERIA: Paweł Świątek 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie 
 Najwyraźniej nigdy nie był pan 13-letnią dziewczynką 
 REŻYSERIA: Iga Gańczarczyk 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Paradiso 
 REŻYSERIA: Michał Borczuch 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Przemiany 
 REŻYSERIA: Adolf Weltschek  
 PRODUKCJA: Teatr Groteska 
 Szczury 
 REŻYSERIA: Maja Kleczewska 
 PRODUKCJA: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hubnera w Warszawie 
 Szklana Menażeria 
 REŻYSERIA: Jacek Poniedziałek 
 PRODUKCJA: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu 
 Tato 
 REŻYSERIA: Małgorzata Bogajewska 
 PRODUKCJA: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya Żeleńskiego 
 The Blue Room 
 REŻYSERIA: Agnieszka Glińska 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie 
 The Hideout/Kryjówka 
 REŻYSERIA: Paweł Passini 
 PRODUKCJA: Nettheatre — Centrum Kultury Lublin 
 Towiańczycy, królowie chmur 
 REŻYSERIA: Wiktor Rubin  
 PRODUKCJA: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie 
 Transdyptyk 
 REŻYSERIA: Anna Piotrowska 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu 
 Twardy gnat, martwy świat 
 REŻYSERIA: Eva Rysova 
 PRODUKCJA: Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach 
 Wycinka Holzfällen 
 REŻYSERIA: Krystian Lupa 
 PRODUKCJA: Teatr Polski we Wrocławiu 
CMS BYCMS by tenka.pl