zamknij

Zamów Newsletter

PL
EN
 Będzie pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk 
 REŻYSERIA: Agata Duda-Gracz 
 PRODUKCJA: Teatr Nowy w Poznaniu 
 Český díplom 
 REŻYSERIA: Piotr Ratajczak 
 PRODUKCJA: AST Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego - Filia we Wrocławiu 
 Cezary idzie na wojnę 
 REŻYSERIA: Cezary Tomaszewski 
 PRODUKCJA: Komuna Warszawa 
 Chłopi 
 REŻYSERIA: Krzysztof Garbaczewski 
 PRODUKCJA: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie 
 Come Together 
 REŻYSERIA: Wojtek Ziemilski 
 PRODUKCJA: STUDIO teatrgaleria 
 Do DNA 
 REŻYSERIA: Ewa Kaim 
 PRODUKCJA: AST Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego 
 Efekt 
 REŻYSERIA: Agnieszka Glińska 
 PRODUKCJA: AST Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego 
 Fuck… Sceny buntu 
 REŻYSERIA: Marcin Liber 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Harper 
 REŻYSERIA: Grzegorz Wiśniewski 
 PRODUKCJA: Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach 
 Henrietta Lacks 
 REŻYSERIA: Anna Smolar 
 PRODUKCJA: Nowy Teatr 
 Hymn do miłości 
 REŻYSERIA: Marta Górnicka 
 PRODUKCJA: Fundacja Chór Kobiet 
 In Dreams Begin Responsibilities [zobowiązania rozpoczynają się w snach] 
 REŻYSERIA: Magda Szpecht 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Jakoś to będzie. Spektakl o robotach 
 REŻYSERIA: Jan Hussakowski 
 PRODUKCJA: Teatr Grupa 
 Kochanie, zabiłam nasze koty 
 REŻYSERIA: Rafał Dziwisz 
 PRODUKCJA: AST Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego 
 Noce waniliowych myszy 
 PRODUKCJA: Teatr Barakah 
 Opowieści z niepamięci 
 REŻYSERIA: Duda Paiva 
 PRODUKCJA: Teatr Animacji w Poznaniu 
 Piekło - Niebo 
 REŻYSERIA: Jakub Krofta 
 PRODUKCJA: Wrocławski Teatr Lalek 
 Pomnik 
 REŻYSERIA: Jiří Havelka 
 PRODUKCJA: Wrocławski Teatr Lalek 
 Proces 
 REŻYSERIA: Krystian Lupa 
 PRODUKCJA: Nowy Teatr 
 Rabacja 
 REŻYSERIA: Jakub Roszkowski 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Sekretne życie Friedmanów 
 REŻYSERIA: Marcin Wierzchowski 
 PRODUKCJA: Teatr Ludowy 
 Szkoła Utopii 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Ślub 
 REŻYSERIA: Anna Augustynowicz 
 PRODUKCJA: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu 
 Triumf woli 
 REŻYSERIA: Monika Strzępka 
 PRODUKCJA: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie 
 Trzy siostry 
 REŻYSERIA: Dariusz Starczewski 
 PRODUKCJA: sztuka na wynos 
 Vernon Subutex 
 REŻYSERIA: Wiktor Rubin  
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Wesele 
 REŻYSERIA: Jan Klata 
 PRODUKCJA: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie 
 Wściekłość 
 REŻYSERIA: Maja Kleczewska 
 PRODUKCJA: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie 
 Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi] 
 REŻYSERIA: Agnieszka Glińska 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Zew Cthulhu 
 REŻYSERIA: Michał Borczuch 
 PRODUKCJA: Nowy Teatr 
 Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy 
 REŻYSERIA: Wiktor Rubin  
 PRODUKCJA: Teatr Polski w Bydgoszczy 
CMS BYCMS by tenka.pl